Bio-country.cz » Ekologická drogerie » Ekodrogerie ECOVER » Na prádlo » Ecover prací prášek na barevné prádlo 1,2kg

Ecover

Ecover - Ecover prací prášek na barevné prádlo 1,2kg

1,2 kg


Cena: 238 Kč
Balení: 1,2 kg

výrobce: Ecover

Popis

 

1,2 kg

Nové koncentrované složení, pro vyšší účinnost při nižších teplotách.

 

Prací prostředek na barevné prádlo Ecover koncentrovaný prací prášek s jemnou levandulovou vůní. Je vhodný na každodenní praní. Vynikající výsledky při všech teplotách. Na odstranění skvrn na barevných tkaninách.

Díky novému složení pere prášek efektivněji, a to i při nižších teplotách. Navíc díky koncentrovanému složení nyní z jednoho balení prášku vyperete až o 4 várky prádla více.

 

Neobsahuje enzymy GMO, bělící složky, parfémy ani optické zjasňovače a je proto zvlášť vhodný pro osoby s citlivou pokožkou.

 

Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover, jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, neobsahují složky pocházející z ropy, mají minimální vliv na vodní život, jsou rychle a úplně biologicky rozložitelné, jsou vhodné pro citlivou pokožku, nejsou testované na zvířatech, vyrábějí se v ekologické továrně, používají se na úklid v budovách institucí EU, láhve, uzávěry a etikety jsou 100% recyklovatelné, patří mezi nejvyhledávanější ekologické čisticí prostředky na českém trhu.

 

Složení: 15 - 30 % zeolit, uhličitan sodný, 5 - 15 % křemičitan sodný, aniontové tenzidy, < 5 % neiontové tenzidy, citrát sodný, polypeptidy, síran sodný, mýdlo, kationtové tenzidy, síran hořečnatý, karboxymethylcelulóza, ethylendiaminsukcinát, enzymy, parfém (vůně levandule; obsah: Limonen, Linalool).

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt