Bio-country.cz » Ekologická drogerie » Ekodrogerie ECOVER » Na prádlo » Ecover prací prášek bez parfemace

Ecover

Ecover - Ecover prací prášek bez parfemace


Cena: 158 Kč

výrobce: Ecover

Popis

 

750 g

 

Prací prášek Ecover bez parfumace je novinka této belgické firmy. Je vhodný pro bílé i barevné prádlo. Vynikající výsledky již při 30C. Prášek není vhodný na praní vlny a hedvábí.

 

Složení: 15-30% aniontové tenzidy, zeolit, uhličitan sodný, 5-15% neiontové tenzidy, křemičitan sodný, hydrogenuhličitan sodný, méně než 5% mýdla, polypetidy, karboxymethylcelulosa, síran sodný, citrár sodný, EDDS.

 

Neobsahuje: enzymy, bělidlo a je prostý jakékoliv parfemace. 

Země původu: Belgie

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt