Bio-country.cz » Ekologická drogerie » Ekodrogerie ECOVER » Na prádlo » ECOVER prací prášek 7,5 kg

Ecover

Ecover - ECOVER prací prášek 7,5 kg

7,5 kg


Cena: 1 400 Kč
Balení: 7,5 kg

výrobce: Ecover

Popis

 

7,5 kg

 

 

Prací prášek na bílé a barevné prádlo Ecover vhodný na každodenní praní. Vynikající výsledky při všech teplotách. Neobsahuje optické zjasňovače, je proto vhodný pro citlivou pokožku. 

 

Vylepšené složení a vyšší koncentrace zaručují zvýšenou účinnost, zvláště v oblastech se středně tvrdou a tvrdou vodou. Kombinuje čisté mýdlo s minerály a účinnými složkami založenými na obnovitelných zdrojích.

 

Jedná se o ekologický prací prášek s optimálními pracími účinky. Správné dávkování zajistí maximální účinnost při minimálním dopadu na životní prostředí a zabrání přehnanému pěnění a sedimentaci. Návod k praní (pro 4-5 kg prádla). Měkká voda: normální znečištění 90 ml, silné znečištění: 115 ml. Středně tvrdá voda: normální znečištění 115 ml, silné znečištění 130 ml. Tvrdá voda: normální znečištění 130 ml, silné znečištění 145 ml. Velmi tvrdá voda: normální znečištění 145 ml, silné znečištění: 160 ml. Při vyšším dávkování než 120 ml dávkujte nejprve 60 ml a poté zbývající množství prášku. Při vkládání prádla do pračky nechte v bubnu asi na dlaň prázdného místa. U silně znečištěného prádla anebo u extrémně tvrdé vody přidejte ještě 1/4 - 1/2 odměrky prášku.

Při ručním praní: Použijte jednu odměrku prášku (120 ml). V oblastech s velmi tvrdou vodou může být potřebné mírné zvýšení dávkování. Před praním se musí prášek dobře rozpustit. Po praní si vždy ruce dobře opláchněte; máte-li citlivou pokožku, používejte gumové rukavice. Při silně znečištěném stálobarevném prádle anebo bílém prádle, k odstranění skvrn (od čaje, kávy, trávy atd.) ze stálobarevného prádla a pro uchování bílé zářivě bílou nezapomeňte přidat bělicí prostředek Ecover Laundry Bleach. Tento výrobek je vyroben na bázi vysoce účinných minerálních a rostlinných složek, které se rychle biologicky rozkládají při minimálním zatížení životního prostředí. Mýdlo se zcela biologicky rozloží během tří dnů (test EMPA). Neionický cukr i rostlinné a amfoterické tensidy se rychle a úplně rozkládají. Anionický tensid ztrácí veškerou tensio-aktivitu během 3-5 dnů (test OECD).

Složení: 15 - 30 % aniontové tenzidy, zeolit, bělící látka na bázi kyslíku; 5 - 15 % neiontové tenzidy, křemičitan sodný; < 5 % mýdlo, bělící aktivátor, polypeptidy, celulózová guma, parfém, síran sodný, glukonát sodný, hydrigenuhličitan sodný, citrát sodný, enzymy.

 

 

 

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt