Bio-country.cz » Ekologická drogerie » Ekodrogerie ECOVER » Na prádlo » ECOVER odstraňovač skvrn

Ecover

Ecover - ECOVER odstraňovač skvrn

200 ml


Cena: 105 Kč
Balení: 200 ml

výrobce: Ecover

Popis

 

200 ml

 

 

Odstraňovač skvrn Ecover vhodný na všechny druhy textilií. Výborně čistí skvrny od trávy, bláta, krve, mastnoty, zmrzliny. Vhodný pro bílé i stálobarevné prádlo. perfektní pro čištění límečků a manžet. S efektním kartáčkem, umístěným pod víčkem.

 

Složení: 5-15% neionogenní tenzory ( povrchově aktivní čistící složky ), anionaktivní tenzory, voda, sůl, enzymy, rostlinný ethanol, přírodní guma, přírodní rostlinná vůně.

 

Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover, jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, neobsahují složky pocházející z ropy, mají minimální vliv na vodní život, jsou rychle a úplně biologicky rozložitelné, jsou vhodné pro citlivou pokožku, nejsou testované na zvířatech, vyrábějí se v ekologické továrně, používají se na úklid v budovách institucí EU, láhve, uzávěry a etikety jsou 100% recyklovatelné, patří mezi nejvyhledávanější ekologické čisticí prostředky na českém trhu.

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt