Bio-country.cz » Ekologická drogerie » Ekodrogerie ECOVER » Na nádobí » Ecover tablety do myčky XL balení

Ecover

Ecover - Ecover tablety do myčky XL balení


Cena: 425 Kč

výrobce: Ecover

Popis

 

1,4 kg

70 tablet

 

 

Tablety do myčky XL Ecover změkčí nejtvrdší vodu. Účinné umytí nádobí z porcelánu, sklenic, jídelních příborů a dalších kuchyňských potřeb. Odstraňují veškeré zbytky potravy, umývají i silně zašpiněné talíře.

 

K dosažení optimálních výsledků pravidelně kontrolujte hladiny prostředku na oplachování nádobí a krystalické soli ve vaší myčce (v případě potřeby je doplňte).

 

Složení: 30 % citrát sodný, 5 - 15 % bělící látka na bázi kyslíku, peruhličitan sodný, křemičitan sodný, uhličitan sodný, < 5 % neiontové tenzidy, polypeptidy, bělící aktivátor, enzymy, parfém (vůně citrón; obsah: Limonen), glukonát sodný, sorbitol, řepkový olej, glycerin.

 

Použití: Vezměte tabletu, rozbalte ji a vložte do dávkovače. Pokud její rozměry nevyhovují, vložte jí do koše na příbory. Nepoužívejte na ručně malovaný porcelán a jemné křišťálové sklo.

Vyráběno na bázi minerálních látek a rostlinných složek,které se rychle rozkládají při minimálním zatížení životního prostředí.

 

Země původu: Belgie

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt