Bio-country.cz » Ekologická drogerie » Ekodrogerie ECOVER » Čistící prostředky » Ecover univerzální čistící prostředek, 500 ml

Ecover

Ecover - Ecover univerzální čistící prostředek, 500 ml


Cena: 57 Kč

výrobce: Ecover

Popis

 

500 ml

 

 

Ecover univerzální čistící prostředek

Vypořádá se i se zašlou špínou a mastnotou, má jemný dezinfekční účinek. byl vyvinut zejména pro čištění podlah, pracovních povrchů, dlaždič, povrchů z umělé hmoty atd.

Hodí se na čištění všech druhů tvrdých povrchů. Možné použít v kombinaci s ECOVER tekutým pískem.

Složení: více než 30% vody, méně než 5% na bázi cukru a na rostlinné bázi založené povrch, aktivní čistící složky, etanol, na rostlinné bázi vyrobené mýdlo, přírodní pryskyřice, přírodní esenciální oleje, biologicky rozložitelný konzervační prostředek

 

 

 

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt