Bio-country.cz » Ekologická drogerie » Ekodrogerie ECOVER » Čistící prostředky » Ecover čistič pro domácnost s rozprašovačem

Ecover

Ecover - Ecover čistič pro domácnost s rozprašovačem

500 ml


Cena: 136 Kč
Balení: 500 ml

výrobce: Ecover

Popis

 

500 ml

Expedice do 24 hod!

Plant-astic logo

 

Čistič pro domácnost s rozprašovačem Ecover čistí mastnotu a špínu. Efektivně využívá sílu přírody. Bezpečný k čištění ploch, které přijdou do styku s potravinami. široké využití na povrchy v domácnosti.Vhodný pro kuchyně, koupelny, WC, dlaždice, sklo, emaily, vany, chromové a akrylové povrchy.Nedělá šmouhy na skle, čistí a leští. Přátelský k chromu. Svěží přírodní vůně.

 

Složení: > 30 % voda, 5 – 15 % alkohol, < 5 % neiontové tenzidy, citrát, kyselina mléčná, parfém (vůně květinová)

 

Likvidace: láhev je vyrobena ze 100% polyethylenu, uzávěr ze 100% polypropylenu. Oba tyto materiály jsou plně recyklovatelné. Je možné je recyklovat současně jako směsný plast.

 

Široké použití v domácnosti (koupelny, kuchyně, keramické obklady, sklo, smalt, akrylátové vany, chrom). Nezanechává šmouhy na skle. K dostání také jako náhradní náplň bez rozprašovače. Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover, jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, neobsahují složky pocházející z ropy, mají minimální vliv na vodní život, jsou rychle a úplně biologicky rozložitelné, jsou vhodné pro citlivou pokožku, nejsou testované na zvířatech, vyrábějí se v ekologické továrně, používají se na úklid v budovách institucí EU, láhve, uzávěry a etikety jsou 100% recyklovatelné, patří mezi nejvyhledávanější ekologické čisticí prostředky na českém trhu.

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt