Bio-country.cz » Ekologická drogerie » Ekodrogerie DURANCE » Čistící prostředky » Odstraňovač vodního kamene s bílým octem

Durance

Durance - Odstraňovač vodního kamene s bílým octem


Cena: 216 Kč
Počet ks: ks

výrobce: Durance

Popis

 

750 ml

 

 

Vysoce účinný prostředek s bílým octem na odstraňování vodního kamene. Inspirován zkušenostmi z provensálské domácnosti.

Šetrné k životnímu prostředí. Prostředek na mytí nádobí tvoří více než 95% přísad přírodního původu. 

 

Certifikováno značkou Ecocert.

 

Složení: méně než 5%: aniontové tenzidy / Anionaktivní tenzidy, neiontogenní /, Parfum /Methylchloroisothiazolinone / Methylisothiazolinone. Obsahuje linalool, kumarinu.

 

• Povrchově jemné čištění bez podráždění.

 

 
•    Více než 95% přírodních surovin.

 

Používejte na houbičku čistý nebo zředěný ve dřezu s vodou.

 

 


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt