Bio-country.cz » Bylinky a léčivé rostliny » Bylinky a léčivé rostliny » Podle názvu » O - P » Proskurník kořen

- Proskurník kořen

50 g


Cena: 26 Kč
Balení: 50 g
Počet ks: ks

Popis

Sušený kořen proskurníku (Radix althaeae)

Používá se při katarech horních cest dýchacích, kašli, žaludečních vředech, při zánětech ústní dutiny a hrtanu, močového měchýře a močovodů.

Zevně při léčbě hnisavých vředů a nežitů, křečových žil a bércových vředů. Obsahuje slizy a další látky, které usnadňují odkašlávání, chrání sliznice a zlepšují hojení.


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt