Bio-country.cz » Bylinky a léčivé rostliny » Bylinky a léčivé rostliny » Podle názvu » O - P » Pohanka nať

- Pohanka nať

50 g


Cena: 33 Kč
Balení: 50 g
Počet ks: ks

Popis

Sušená nať pohanky (Herba fagopyri)

Pohanku si ceníme pro vysoký obsah lehce stravitelných bílkovin, příznivé složení tuků, vitamínů a minerálních látek. Pohanka je nejznámější svým obsahem biologicky účinné látky rutinu, který spolu s vitamínem C zvyšuje pružnost cév a snižuje hladinu cholesterolu v krvi.


Čaj můžeme pít celoročně, pouze v letních měsících citlivý jedinci by jej měli vynechat.

Pohanka obsahuje fotosenzibilní látku, která může způsobovat kožní vyrážku. Mladou nať můžeme použít do špenátu, jako zelené koření do polévek.


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt