Bio-country.cz » Bylinky a léčivé rostliny » Bylinky a léčivé rostliny » Podle názvu » A - C » Anýz plod

- Anýz plod

50 g


Cena: 29 Kč
Balení: 50 g

Popis

Sušený plod anýzu (Fructus anisi)

Anýz ničí škodlivé bakterie, pomáhá při léčbě onemocnění dýchacích cest a je mírným afrodisiakem. V lidovém léčitelství se užívá k usnadnění odkašlávání, při žaludečních potížích a nadýmání, při křečích trávicího traktu a k podpoře tvorby mateřského mléka. Je součástí čajů proti kašli, dětských čajů i čajů pro těhotné a kojící ženy.

Vnitřně:
4 čajové lžičky namačkaných plodů na 2dl vody, popíjet obden


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt