Bio-country.cz » Bylinky a léčivé rostliny » Bylinky a léčivé rostliny » Bazalka pravá nať řezaná

- Bazalka pravá nať řezaná


Cena: 120 Kč

Popis

Víte o tom, že když bazalku užíváte při vaření, zejména italských jídel, zároveň se léčíte? Je vhodná při žaludečních potížích jako jsou zácpy, nadýmání nebo nechutenství...

Víte o tom, že když bazalku užíváte při vaření, zejména italských jídel, zároveň se léčíte? Je vhodná při žaludečních potížích jako je zácpa, nadýmání nebo nechutenství, protože podporuje chuť k jídlu a činnost žaludku.

Odvar z bazalky můžete kloktat při zánětech dásní a hrdla. Dá se také použít v obkladech při opruzeninách. Je také důležitou součástí posilujících aromatických koupelí, kdy se používá samostatně nebo ve směsích 1x až 2x týdně. Urychluje hojení ran. Protože rostlina zklidňuje, bývá její aplikace vhodná i při nespavosti, migréně, mentální vyčerpanosti či některých formách depresí. Bazalka také podporuje tvorbu mateřského mléka a léčí afty v ústní dutině. Bývá vhodná i při léčbě močového systému a při průduškovém astmatu.

Příprava čaje: 2 čajové lžičky řezané drogy na šálek (200 ml) vody.

Bazalka se nedoporučuje užívat v těhotenství a v období kojení. Také není vhodná pro děti do 12-ti let.

Balení: 500 g


Novinky

Výrobci


Biopotraviny

U nás nakoupíte biopotraviny, které vznikají bez průmyslových hnojiv a pesticidů, bez devastace krajiny, bez týrání zvířat a bez podávání antibiotik či hormonů, bez genetické modifikace (GMO FREE). Biopotraviny, které neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani zlepšovadla vůně, chuti a konzistence. Tyto produkty mají svou přirozenou barvu, chuť, vůni a navíc mají jasný a dohledatelný původ.
více o biopotravinách »

Biopečivo

Nabízíme slané i sladké biopečivo z kvalitních surovin vypěstovaných na ekologické farmě, či surovin od českých a zahraničních ekozemědělců. Pro pečení je použita čerstvá celozrnná mouka, která si zachovává veškeré minerální látky, vitamíny a vlákninu a díky ní mají výrobky plnou přírodní vůni i chuť.
biopečivo »

Naši partneři:

 

Tradiční holení

www.varime-detem.cz

www.maminkam.cz

Zdravá výživa

Parfémy FAnn

Pánské košile


Mapa webu | Obchod používá systém Simplia.cz | Obchodní podmínky | Kontakt